5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی

نوشته شده توسط مامانا پلاس

سایت نیکو: برای داشتن مژه های عروسکی می توانید نگاهی به فهرست زیر بیندازید و بهترین ریمل را از میان پیشنهادهای ما برای خود انتخاب کنید.

5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی

در این فصل در بسیاری از نمایش های مد، آرایش چشم مدل ها به سبک عروسک هایی با چشم های باز و درشت و مژه های برجسته بود. در اینجا برای اینکه شما نیز بتوانید مژه های خود را مثل یک باربی سیاه و پر نشان بدهید، 5 ریمل انتخابی کارشناسانمان را به شما معرفی می کنیم.

ریمل هایپنوز لانکوم:

5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی
ریمل لانکوم

لوازم آرایش لانکوم یکی از انتخاب های ثابت و همیشگی ما است؛ مخصوصا ریمل های لانکوم که مژه ها را به خوبی بالا نگه می دارند. سعی کنید با این ریمل مژه ها را تک تک آرایش کنیم اما بدون اینکه آن ها را بد حالت بکنید. برس مخروطی شکل این ریمل به خوبی مژه های بلند را حالت می دهد، در حالی که نازک ترین و کوچک ترین مژه های گوشه چشم را نیز برجسته می کند. علاوه بر این ها، فرمول فیبری این ریمل که با پلیمرهای نایلون غنی شده است نتیجه ی عالی و جذابی روی مژه های شما به جا می گذارد.


ریمل عروسکی ایو‌‌سن‌لورن:

5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی
ریمل ایوسن لورن

یکی دیگر از راه های مطمئن عروسکی کردن مژه ها، ریمل عروسکی ایو‌سن‌لورن است. این ریمل با استفاده از برسی مخصوص به مژه ها حجم می دهد. از یک طرف موهای برس کلفت اند و با فاصله از یکدیگر قرار دارند که برای داشتن چشمی برجسته و تیره مناسب است و از طرف دیگر موهای آن ظریف و به یکدیگر نزدیک هستند که برای حجیم کردن مژه های کوچک و نازک مناسب است.


ریمل فر کننده بنفیت:

5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی
ریمل بنفیت

برای خلق چشمانی با نهایت جذابیت این ریمل را امتحان کنید. برس این ریمل با الهام از آرایش ها و برس های قدیمی طراحی شده و مخصوص فر و جدا کردن تک تک مژه هاست. علاوه بر اینها باعث بالا ماندن و ماندگاری حالت مژه نیز می شود. از مزایای برس ریمل بنفیت که بگذریم، فرمول این ریمل نیز به گونه ای است که تا 12 ساعت مژه ها را فر نگه می دارد و با ویتامین ب 5 که در خود دارد مژه را نرم می کند.


ریمل فر کننده قوی دیور:

5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی
ریمل دیور

وقتی صحبت از آرایش چشم و به خصوص مژه می شود، دیور حرف های زیادی برای گفتن دارد. ریمل های دیور روی چشمان کسانی نشسته است که همواره الهام بخش آرایشگرها و مردم بوده اند. بله از مریلین مونرو، آدری هپبورن و بریجیت باردو صحبت می کنیم. این ریمل با برس تاب دار خود به مژه حالت پیچ فوق العاده ای می دهد و فرمول آن هم حالت مژه را به خوبی حفظ می کند. اگر تمام این ها برای قانع شدنتان کافی نبود پس باید اضافه کنیم که این ریمل در سه رنگ مختلف، مشکی، قهوه ای و آبی موجود است.


ریمل عروسکی NYX:

5 ریمل برای داشتن مژه‌های عروسکی
ریمل ان وای ایکس

اگر به دنبال ریمل خوب اما با قیمت مناسب تر می گردید، NYX گزینه پیشنهادی ما به شماست. زیبایی این ریمل روی مژه ها دست کمی از مژه مصنوعی ندارد و فرمول آن ترکیبی از روغن های طبیعی، ویتامین ای و فیبرهای نایلون است و مخصوص بلندتر کردن مژه ها طراحی شده است. این ریمل در سه نوع مختلف شامل ریمل بلندکننده، ریمل حجم دهنده و ریمل ضد آب موجود است.

منبع : برترینها

درج دیدگاه

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید