ابروهای‌تان را با این مدادها حالت دهید

نوشته شده توسط مامانا پلاس

مجله زندگی ایده آل: بدون شك زیباتر كردن ابروها می‌تواند هر صورتی را جذاب تر جلوه دهد اما ابروهای همه آدم‌ها كه زیبا نیست؛ مثلا بعضی‌‌ها ابروهای نازكی دارند و دوست دارند ابروهایی پهن داشته باشند و برعكس یا گاهی دوست دارند مدل ابروهای‌شان را تغییر دهند. در این مواقع بهترین كار این است كه خودمان دست به‌كار شویم و با یك مداد ابروی خوب ایراد ابروها را بپوشانیم. ما می‌خواهیم در اینجا به شما چند مداد ابرو با برندهای معروف معرفی كنیم تا بتوانید فقط با یك مداد ابروی خوب حالت ابروهای‌تان را آنطور كه دوست دارید، تغییر دهید.

اتود؛ جلوه زیبایی ابرو

ابروهای‌تان را با مداد حالت دهید


مداد ابروی اتود، نرم است و رنگ‌دهی بالایی دارد كه این موجب محبوبیت آن بین خانم‌ها شده است. این مداد در 5 رنگ متنوع در بازار موجود و دارای یك سر برس‌دار است كه قبل از كشیدن ابرو می‌توانید حالت ابرو را مرتب كنید. انتخاب رنگ مداد را باید براساس رنگ پوست، رنگ مو و ابرو انجام دهید.


ابروهای‌تان را مرتب كنید

ابروهای‌تان را با مداد حالت دهید


برس شكل‌دهنده مداد اورآل مناسب كسانی است كه ابروهای شلوغ و نامنظمی دارند. در فرمول ساخت این محصول موم به كار رفته كه رنگ مداد را بادوام كرده و به ابروها حالت طبیعی‌تری می‌دهد.


جادویی برای ابرو

ابروهای‌تان را با مداد حالت دهید


فرمول پودری اما فشرده در مداد ابروی مك سبب می‌شود پس از استفاده، ابرویی مات و مخملی داشته باشید و به همین دلیل ابروهای‌تان ظاهری صاف، یكنواخت و نرم خواهد داشت. ماندگاری بالا از ویژگی این مداد در مقایسه با سایر محصولات مشابه است ولی به همین نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است.


ایزادورا بر پایه موم

ابروهای‌تان را با مداد حالت دهید


مداد ابروی ایزودورا محصولی ایده‌آل برای پر كردن و فرم دادن به ابروها همچنین آرایش مات آنهاست. فرمولاسیون این مداد بر پایه موم است و كسانی كه چشمان حساسی هم دارند، می‌توانند به راحتی از این مداد استفاده كنند. اگر ترجیح می‌دهید از مواد آرایشی با پایه طبیعی استفاده كنید، سراغ این محصول بروید.


طرفداران كاتریس

ابروهای‌تان را با مداد حالت دهید


مداد ابروی كاتریس با داشتن برسی حرفه‌ای به شما كمك می‌كند تا ابروهایی خوش‌حالت و مرتب داشته باشید. البته برای استفاده از این مداد بهتر است شیوه مداد كشیدن ابرو را یاد بگیرید تا بتوانید از برس حرفه‌ای آن درست استفاده كنید.


ادعایی باورپذیر از بی‌یو

ابروهای‌تان را با مداد حالت دهید


به خانم‌هایی كه تعریق بالایی دارند و به همین دلیل ابروهای‌شان به سرعت پاك می‌شود، مداد ابروی بی‌یو را پیشنهاد می‌كنیم؛ چراكه نه‌تنها حاوی رنگدانه‌ برای پر كردن جاهای خالی ابروست بلكه خاصیت ضدآب و مقاومت در برابر تعریق هم دارد. بافت نرم مداد ابروی بی‌یو استفاده از آن را آسان کرده و جلوه‌ای طبیعی به ابروهای شما می‌بخشد.

منبع : برترینها

درج دیدگاه

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید