اقدامات پیشرفته در درمان ناباروری و درمان عوارض احتمالی آن

نوشته شده توسط مامانا پلاس

پژوهشگاه ابن سینا، کنفرانس علمی آشنایی با اقدامات پیشرفته در درمان ناباروری و درمان عوارض احتمالی آن را برگزارمی کند.

کاهش وزن

30 کیلو کاهش وزن سریع در 2 ماه

ماسک زردچوبه

طرز تهیه ماسک صورت زردچوبه «شفاف کننده»

به گزارش پزشکین به نقل از مهر؛ دکتر آتوسا کریمی جراح و متخصص زنان و زایمان و دبیر علمی این برنامه گفت: آشنایی با روش های پیشرفته کمک باروری، عوارضی که ممکن است به دنبال استفاده از این روش ها ایجاد شود و درمان عوارض ایجاد شده، از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس علمی است.

وی افزود: در حال حاضر استفاده از خدمات پیشرفته در درمان ناباروری با بهره گیری از دستگاه های به روز و متخصصان با تجربه علاوه بر مرکز درمان ناباروری ابن سینا در تهران، در شعبه استان البرز این مرکز نیز برای بیماران و مراجعین فراهم است.

دبیر علمی کنفرانس درمان ناباروری، به محورهای مورد بحث اشاره کرد و گفت: آشنایی با انجام سیکل میکرواینجکشن و عوارضی مانند سندروم تحریک پذیری بیش از حد تخمدان(OHSS) و روش های پیشگیری از ایجاد و درمان آن، بروز خونریزی  به دنبال  عمل پانکچر تخمدان ،ریسک فاکتورها، و درمان موثر برای آن، Torsion یا پیچ خوردگی تخمدان و ارائه روش پیشگیری و درمان و همچنین بررسی بروزترومبو آمبولی به دنبال استفاده از هورمون ها که جهت سیکل های میکرواینجکشن مورد استفاده قرار می گیرند، از جمله مهم ترین محورهای مورد بحث و بررسی در این کنفرانس علمی هستند.

متخصصین زنان و زایمان، فلوشیپ های نازایی، پزشکان عمومی و ماماها از جمله گروه های هدف این کنفرانس علمی هستند که به همت پژوهشگاه ابن سینا از امتیاز رایگان آموزش مداوم جامعه پزشکی برخوردار می شوند. این کنفرانس صبح پنج شنبه ۱۷ اسفند ۹۶ در بیمارستان کمالی کرج برگزار می شود.

منبع : پزشکین

درج دیدگاه

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید