جشنواره زمستان داغ خرید باکس

زمستانی به روزتر ازهمیشه با شال و کلاه‌های مد روز خرید باکس

جشنواره زمستان داغ خرید باکس، تجربه خریدی هوشمندانه و بر اساس مد روز، که می‌توانید شال و روسری و کلاه‌های محبوب خود را با مشاهده مدلینگ‌های مطرح ایرانی پسندیده و زمستان خود را با آخرین مدل‌های شال و کلاه، با تخفیف ۲۰ % واقعی. زمستانی طلایی‌تر از همیشه را داشته باشید.

تهیه پوشاکی مناسب جهت پوشش بانوان در سراسر جهان همواره یکی از بخش‌های مهم مد روز را بخود اختصاص می‌دهد، از رنگ سال گرفته تا جشنواره فصلی برندهای معتبر پوشاک همگی جای خود را ابتدا در پوشاک بانوان به رخ می‌کشند، بطوری که مدلینگ دراین عرصه یکی از شغل‌های مهم و پر مخاطب بشمار میاید و حتی بسیاری از این خانم‌های مدل دارای هواداران بسیار می‌باشند که پوشش خود را براساس پوشش مدلینگ محبوب خود انتخاب می‌کنند.
در جامعه ایران ما باتوجه به معیار‌ها و شئونات حاکم بر جامعه از بخشی ازین فعالیت دور مانده‌ایم، اماچندسالی ست که گهگاه cat walk هایی هرچند محدود برای برخی از پوشش بانوان برگزار می‌شود.
ما در مجموعه خرید باکس همانطور که در اطلاع رسانی‌های گذشته خود اعلام کرده بودیم، برانیم تا در بخش و شال و روسری و کلاه بعنوان یکی از مهمترین جلوه‌های پوشش بانوان در سطح جامعه با ارائه بهترین و معروفترین برندهای شال و روسری ایران و جهان در کنار بهره گیری از مدل‌های هموطن گامی برداریم در جهت انتخاب و خریدی هوشمندانه، زیبا، باب میل و صد البته منطبق بر اخرین مد روز جهان.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
جشنواره زمستان داغ خرید باکسجشنواره زمستان داغ خرید باکسجشنواره زمستان داغ خرید باکس

این بار در میانه بهمن همراه با بارش‌های زمستانی، برای شما جشنواره یی مهیا کرده‌ایم، از به روز‌ترین مدل‌های شال و روسری و کلاه از ۶ برند مطرحه *رپیتون، میس اسمارت، مال بری، پریما، ارمینه و تارتن.
جشنواره زمستان داغ خرید باکس

مختصری درباره هریک ازین برند‌ها

رپیتون
بی شک یکی از آشناترین مدل‌های شال و روسری درمیان بانوان اهل مد ایرانی برند رپیتون می‌باشد.
این برند سالهاست که درایران با عرضه تنوع گسترده‌یی از محصولات خود با قیمت متوسط توانسته‌ است جایگاهی مناسب در میان اکثر بانوان پیدا کند، به‌طوری که کمتر خانمی را می‌توان یافت که تاکنون از شال و روسری‌های این برند استفاده نکرده باشد.
درجشنواره پاییز طلایی خرید باکس می‌توانید آخرین مدل‌های این برند را با تخفیف استثنایی ۲۰ % تهیه نمایید.
جشنواره زمستان داغ خرید باکس
میس اسمارت

محصولات شال و روسری میس اسمارت عموما با رنگ‌های شاداب و طرح‌های متنوع، مناسب برای تمام خانم‌ها و علاقمندانی ست که می‌خواهند متفاوت دیده شوند.

کارهای مدرن میس اسمارت را می‌توانید بر روی سر مدل‌های جذاب مشاهده نموده، تا باخیالی آسوده‌تر از جذابیت شال و روسری انتخابی‌تان، خریدهایی مطمن داشته باشید.

جشنواره زمستان داغ خرید باکس
پریما
محصولات این برند شاید برای همگان شناخته شده نباشد، اما شال و روسری‌های ویژه پریما بی شک چشم هر بانویی را به خود جلب خواهد نمود، ما در خرید باکس برای عرضه بهترین‌ها به شما بانوی خوش سلیقه، این برند را از قلم نینداختیم، پس اگر به دنبال شال‌های با رنگ سنگین و مجلسی پاییزه هستید. مجموعه جشنواره پاییزی خریدباکس پریما را از دست ندهید.
مال بری

شال و روسری‌های این برند گرچه تعدد بالایی ندارد، اما با این وجود طراحان آن می‌کوشند تا در همان محصولات محدود تولیدی خود، نهایت ظرافت و دقت را بکار دهند تا شال و روسری متفاوت و خاص را (عموما با رنگ‌های شاداب و جذاب) به مخاطب عرضه نمایند، با نگاهی به این باکس شما نیز این تفاوت را احساس خواهید نمود و می‌توانید با تخفیف استثنایی شال و روسری مال بری را تهیه نمایید.

جشنواره زمستان داغ خرید باکس
ارمینه

شال و روسری‌های ارمینه از برندهای مطرح ترکیه می‌باشد، که سالهاست با تبلیغات گسترده در ترکیه و خاورمیانه تبدیل به نامی آشنا برای بانوان شده ست، با توجه به علاقمندی شما عزیزان به این برند، درباکس محصولات می‌توانید تنوع بالایی از محصولات آرمینه را مشاهده و تهیه نمایید.

کلاه‌های تارتن

سرمای هوا و بارش‌های زمستانی کلاه را در این فصل به یکی از ملزومات پوشش تبدیل می‌کند، بر همین اساس و با در نظر گرفتن سلیقه خاص شما خانم‌های محترم، ما در خرید باکس به سراغ “تارتن” یکی از تولیدکنندگان مطرح کلاه رفتیم که با تنوع بالا در طرح و رنگ و مدل بتوانیم پاسخی به این نیاز شما عزیزان دهیم.
جشنواره زمستان داغ خرید باکس
و اینک با افتخار می‌توانیم مدعی شویم که در باکس کلاه‌های خرید باکس یکی از متنوع‌ترین و خاص‌ترین مجموعه‌های کلاه را گرداوری کرده یم که برای هر سن و با هر سلیقه‌یی چندین کلاه در رنگ‌های گوناگون عرضه شده ست.
در پایان ضمن دعوت از شما عزیزان جهت خرید در جشنواره داغ زمستانی خرید باکس و استفاده از تخفیف ۲۰ %ی واقعی روی محصولات باکس جشنواره (که در سایت با بنر مخصوص و بنام باکس ویژه معرفی شده ست)، این مژده را می‌دهیم که به زودی شاهد کامل شدن باکس‌های فروشگاه خرید باکس با اضافه شدن باکس کیف خواهید بود.
پس منتظر ما و جشنواره و فروش‌های ویژه ما باشید.

جشنواره زمستان داغ خرید باکس

88550436- 88550698

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
جشنواره زمستان داغ خرید باکسجشنواره زمستان داغ خرید باکسجشنواره زمستان داغ خرید باکس

منبع : برترینها

درج دیدگاه

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید