چه کارها که با پالت نمی‌توان کرد!

نوشته شده توسط مامانا پلاس

چه کارها که با پالت نمی‌توان کرد!

یک پالت کثیف و رنگ و رو رفته به دردی نمی خورد، اما پالتی که آن را تمیز کنید و رنگ بزنید به هزار استفاده دارد! اگر می‌خواهید بدانید چه طور به وسیله پالت خانه را شیک کنید، بقیه این مطلب را بخوانید!

خانه‌ای مدرن، با وسایل چوبی دوست دارید اما نمی‌توانید از پس هزینه‌های خرید مبلمان جدید برای خانه برآیید؟ با استفاده از چند پالت هم خانه را شیک کنید و هم برای این کار هزینه نکنید.

در ادامه چیزهایی که با یک پالت می‌توان ساخت را به شما آموزش می دهیم:

۱- مبل

برای ساخت مبلی با پالت، بسته به اندازه‌ای که می‌خواهید مبل‌تان داشته باشد، تعدادی پالت تهیه کنید. من از ۶ عدد پالت برای ساخت این مبل استفاده کردم. پالت‌ها را به هر رنگی که می‌خواهید رنگ بزنید (بهتر است از رنگ‌ قهوه ای استفاده کنید تا نتیجه کار شیک تر شود). آنها را روی هم قرار دهید و یک تشک مبل هم روی آنها بگذارید. حالا با چند کوسن مبل‌تان را تزئین کنید. به همین سادگی!

۲- میز جلوی مبل

میز جلوی مبل را هم می‌توانید از پالت‌ها بسازید. من برای این کار از یک پالت استفاده کردم اما اگر شما می خواهید میزتان بلند تر باشد از تعداد بیشتری پالت استفاده کنید. پالت میز را با همان رنگ پالت مبل‌ها رنگ کنید.

۳- میز بلند

با استفاده از دو پالت و یک قطعه سنگ، این میز زیبا را برای کنار دیوار پذیرایی یا هر جای دیگری درست کنید. وقتی میزتان آماده شد حتی به نظر نمی‌آید که آن را تنها از دو تکه پالت ساخته اید و انگار مقدار زیادی برای خرید آن هزینه کرده اید.

۴- میز تلویزیون

با استفاده از یک پالت کوچک این میز تلویزوین مدرن را بسازید. اگر سایز پالت بزرگ است، آن را به وسیله اره ببرید و کوچک ترش کنید. قسمت بدنه‌ پالت میز تلویزیون تان را با رنگ قهوه‌ای تیره و سطحی که تلویزیون بر روی آن قرار می‌گیرد را با طیف دیگری از همان رنگ، رنگ بزیند.

۵- میز جلوی در

یک پالت را رنگ کنید و به صورت ایستاد جلوی در گذارید. اگر روی آن یک قطعه سنگ قرار دهید بهتر است.

۶- تخت

این ایده ای بکر است! با استفاده از چند پالت می‌توانید تختی دو نفره و شیک بسازید. ۸ پالت برای تخت و ۲ عدد پالت برای تکیه گاه آن نیاز دارید.

۷- خودتان چه فکری دارید؟!

به همین ترتیب به وسیله پالت می‌توانید هر چیز دیگری که به فکرتان می‌رسد را هم بسازید!

منبع : فوت وفن

درج دیدگاه

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید